skip to Main Content

SRangersScuba Rangers to nie tylko kurs nurkowy, może być długoterminowym przedsięwzięciem, gdy jego absolwenci chcą stać się członkami Scuba Rangers Club! Podczas spotkań klubowych członkowie uczą się o naszym środowisku, zdobywają kolejne doświadczenia nurkowe, i spędzają wspólnie czas wspaniale się bawiąc. Będą próbować podwodnej fotografii, czy nocnego nurkowania z latarkami w basenie, odwiedzać ogrody zoologiczne i oceanaria, chodzić do kina i uczestniczyć w innych przynoszących nowe wyzwania przedsięwzięciach.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo członków klubu to najwyższy priorytet. Kursy Scuba Rangers mogą być prowadzone tylko przez specjalnie przygotowanych instruktorów na basenie lub na chronionych wodach zamkniętych do maksymalnej głębokości 4 metrów. Przy zajęciach na głębokościach większych niż 1,5 na jednego instruktora nie może przypadać więcej jak dwoje kursantów.

INSTRUKTORZY SCUBA RANGERS

Instruktorzy Scuba Rangers uczący dzieci nurkowania to nie tylko uznani doskonali nurkowie spełniający wysokie standardy SSI, przeszli oni również specjalne kursy szkolenia nurkowego dzieci. Podczas szkoleń i zajęć klubowych Scuba Rangers bezpieczeństwo jest zawsze stawiane na pierwszym miejscu, stosunek liczby instruktorów do studentów jest bezwarunkowo przestrzegany, a wystarczające środki medyczne zawsze pod ręką.

Program SSI’s Scuba Rangers jest idealnym sposobem, by wprowadzić Twoje dziecko do cudów nurkowania bezpiecznie w środowisku motywującej zabawy.

Back To Top