Skip to content

myonlineservices_1Zostań SSI Open Water Diver i rozpocznij największą przygodę swojego życia! Rozpoznawany i uznawany na całym świecie certyfikat do przepustka do wspaniałych miejsc nurkowych!

Dostosowując szkolenie i czas spędzony w wodzie do Twoich oczekiwań i potrzeb, jesteśmy pewni, że po ukończeniu kursu będziesz pewnym siebie, komfortowo czującym się pod wodą nurkiem, który swobodnie korzysta z posiadanego sprzętu i opanowanych umiejętności nurkowych. Kurs Open Water Diver składa się z trzech elementów: części teoretycznej, zajęć na basenie oraz nurkowań na wodach otwartych.
CZĘŚĆ TEORETYCZNA:
Przygodę z nurkowaniem możesz rozpocząć już teraz, korzystając z naszego programu nauki w domu w dogodnym dla siebie momencie.
ZAJĘCIA NA BASENIE:
Na zajęcia basenowe i open water Instruktor SSI dobierze Ci odpowiedni, dobrze pasujący sprzęt, tak abyś doskonale czuł się pod wodą w swojej nowej „drugiej skórze”. Będziesz miał dużo czasu na ćwiczenia i adaptację do podwodnego świata, zanim rozpoczniesz szkolenie w wodach otwartych.
NURKOWANIA NA WODACH OTWARTYCH:
– wykonasz przynajmniej 4 nurkowania i będziesz mieć szansę wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się na basenie.(Wody otwarte definiujemy jako otwarty akwen, jak np. jezioro czy morze.)
To nie musi być koniec zabawy! Biorąc udział w dodatkowych szkoleniach możesz dojść jeszcze dalej – wyobraź sobie nurkowanie w podwodnych wrakach, z rekinami, lub siebie jako podwodnego fotografa! Przejrzyj wszystkie dostępne Kursy Specjalistyczne, w których możesz wziąć udział. To szansa dla Ciebie wkroczenia na kolejny poziom nurkowej przygody. SSI zawsze będzie godnym zaufania partnerem towarzyszącym na tej drodze.
CIĄGŁY BRAK CZASU? ZACZNIJ ZDOBYWAĆ CERTYFIKAT NURKOWY W CZASIE URLOPU, A ZAKOŃCZ SZKOLENIE PO POWROCIE DO DOMU!

Kurs Scuba Diver jest idealnym rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na ukończenie całego kursu Open Water Diver. Kurs Scuba Diver obejmuje mniej więcej połowę zakresu materiału pełnego kursu nurkowego zakończonego certyfikacją (SSI Open Water). Zawsze możesz uzupełnić/ukończyć pełny program w późniejszym, dogodnym dla Ciebie terminie.

Na koniec kursu otrzymasz certyfikat SCUBA DIVER, poświadczający pomyślne ukończenie tego kursu. Certyfikat ten uprawnia do uczestnictwa w nurkowaniach pod przewodnictwem Dive Leader’a na całym świecie. Jeśli kiedykolwiek postanowisz kontynuować szkolenie i zostać licencjonowanym nurkiem skontaktuj się z najbliższą placówką szkoleniową SSI, w której uzyskasz wszelkie informacje na temat tego w jaki sposób możesz uzupełnić szkolenie i zostać SSI OPEN WATER DIVER .

ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ JUŻ DZISIAJ!                      zadzwoń do nas:     502 369 522
Back To Top