skip to Main Content

Spróbuj nurkowania z instruktorem

 

Zapraszamy na pojedynczą lekcję nurkowania z instruktorem na basenie, jest to pierwszy krok do przygody z nurkowaniem, basen zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort.

Try Scuba to również świetny pomysł na prezent.

Zajęcia składają się z części teoretycznej oraz nurkowania w basenie. Spotykamy się o godz. 18:00 w naszej Szkole Nurkowania na ul.Dworskiej 15, gdzie omawiamy część teoretyczną, dopasujemy sprzęt nurkowy a następnie jedziemy na basen. Na czas zajęć otrzymasz kompletny sprzęt nurkowy a po zajęciach pamiątkowe zdjęcia oraz certyfikat Try Scuba.

Aby uczestniczyć w lekcji nurkowania musisz:

  • mieć skończone 10 lat
  • posiadać strój pływacki ( kąpielówki, strój, klapki, czepek, ręcznik)
  • wypełnić formularz medyczny
  • dokonać wcześniejszej rezerwacji
  • koszt 150 PLN

Sprawdź dostępne terminy w zakładce KALENDARZ

Jeżeli nie pasuje Ci termin zajęć napisz, zadzwoń, przyjdź a dopasujemy inny termin dla Ciebie.

TRY SCUBA

become_a_dive_pro_1Try Scuba Diving! to szansa odkrycia nieznanych światów, poznania nowych przyjaciół, i cieszenia się niezwykłą pasją. Niczego nie można z tym porównać. Nurkowanie jest dużo łatwiejsze niż myślisz! Przygotuj się na radość doświadczenia nowego wyzwania i zanurkuj w nowy świat!

Abyś mógł w pełni rozkoszować się pierwszą podróżą w podwodny świat potrzeby Ci jest przewodnik, któremu w pełni zaufasz. Kompetentny, doskonale wyszkolony SSI Dive Professional nauczy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć. Pod jego kierunkiem zdobędziesz wszystkie wymagane umiejętności i poznasz sprzęt, którego będziesz używać podczas tej pierwszej podwodnej przygody. Zacznij przygodę z SSI, a uzyskasz wszystkie korzyści płynące z faktu, iż jest to jedna z największych, międzynarodowych organizacji nurkowych: ogólnoświatową rozpoznawalność i uznanie, sprawdzone metody szkolenia z zastosowaniem najnowszych osiągnięć. Jesteśmy pewni: jeśli tylko spróbujesz – pokochasz to! Mimo wszystko, tylko wtedy ma to sens jeśli będziesz kontynuował podwodną przygodę i zdobędziesz certyfikat nurkowy. Pierwszym krokiem będzie uzyskanie certyfikatu Try Scuba. Jeśli zdobędziesz certyfikat Open Water Diver w ciągu następnych sześciu miesięcy, odbyte nurkowanie Try Scuba w wodach otwartych zostanie zaliczone, jako jedno z wymaganych nurkowań szkoleniowych.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top